Pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy

Misją Med- Learn jest przede wszystkim wspieranie edukacji z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej poprzez eventy i pokazy ( sytuacje symulowane). Jesteśmy firmą , która łączy wiedzę z różnych dziedzin medycyny. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, dzięki połączeniu tych kluczowych elementów tworzymy dobrą ,, markę '' .Wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń, wiedza w zakresie udzielania pierwszej pomocy, praktyczna znajomość przepisów prawnych oraz współpraca z innymi służbami, stanowi gwarancję rzetelności i najwyższej jakości organizowanych przez nas przedsięwzięć..

Pokazy ratownictwa odbywają się w wyznaczonych miejscach na terenie Polski bądź poza granicami kraju. Co nas wyróżnia ? Przede wszystkim oryginalne i nietuzinkowe przypadki medyczne związane z ratownictwem drogowym , wodnym czy lotniczym. Każdy event / pokaz opracowujemy pod względem lokalowym, jesteśmy otwarci i elastyczni na propozycje zleceniodawcy.

Pokazy przeprowadzamy zarówno dla dzieci ( pikniki rodzinne ) imprez firmowych, kampanii społecznych i edukacyjnych w szkołach.

Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt do pozoracji np. manekiny urazowe , sztuczne rany i inne rekwizyty ( samochód , motor , rower ). Angażujemy publiczność do uczestniczenia w akcji ratowniczej, przez co każdy uczestnik może poczuć się ratownikiem. Nasi doświadczeni instruktorzy szybko nawiązują kontakt z uczestnikami, dbają o każdy szczegół akcji edukacyjnej. Są profesjonalistami.

W trakcie pokazów i zajęć na kursach przypominamy, że pierwsza pomoc przedmedyczna nie ogranicza się tylko do reanimacji czy zabezpieczenia konkretnych obrażeń. Uczymy również podstawowych zasad bezpieczeństwa, a także postępowania według przyjętych norm etycznych. Równocześnie zwracamy uwagę na psychologiczne aspekty udzielania pomocy. Kompleksowość naszych usług wyraża się również w sposobie organizacji zajęć:

 

  • dostosowujemy program kursów i szkoleń do indywidualnych potrzeb klientów,

  • duży nacisk kładziemy na ćwiczenie konkretnych umiejętności,

  • część praktyczną realizujemy w niewielkich grupach (max. 10 osób),

  • prowadzimy zajęcia także w języku angielskim, niemieckim i migowym,

  • wręczamy uczestnikom komplet starannie opracowanych materiałów dydaktycznych,

  • wydajemy absolwentom zaświadczenia o ukończeniu kursu.

 

Dodatkowym atutem jest przystępna cena. W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników wysokość opłaty za przeprowadzenie szkolenia lub kursu podlega negocjacjom.

 

 

Pytania prosimy kierować na adres :

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  • bądź telefonicznie : 661 049 674