Do  dyspozycji naszych klientów stawiamy doświadczonych ratowników medycznych , którzy są praktykami w dziedzinach medycyny a także Trenerów / Instruktorów pierwszej pomocy, dzięki czemu mają Państwo  gwarancję, że szkolenie spełnia wcześniej ustalone oczekiwania.

 

Kursy prowadzone są przez kompetentnych ratowników medycznych, którzy na co dzień pracują w Systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego, szpitalnych oddziałach ratunkowych , jednostkach wojskowych oraz Uczelniach Medycznych. Zatrudniamy nie tylko personel medyczny, ale również oficerów Państwowej Straży Pożarnej, ekspertów w dziedzinie psychologii i psychoterapii.

 

Dążymy do uzyskania jak największej liczby zadowolonych kursantów poprzez profesjonalizm i pasję, bez których nie można osiągnąć nic naprawdę ważnego.

 

      Ewa Gębala

Ewa Gębala - pierwsza pomoc

Opinia o trenerze :          

    ,,Pani Ewa profesjonalnie wykonuje polecone jej zadania, posiadając odpowiednie przygotowanie do pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak i młodzieżą oraz dziećmi. Potrafi nawiązać doskonały kontakt z uczestnikami zajęć. Pani Ewa była oceniana przez uczestników w ankietach ewaluacyjnych, gdzie każdorazowo otrzymała wysokie noty za wiedzę merytoryczną i umiejętności interpersonalne, co gwarantuje, że jej szkolenia w pełni spełniają oczekiwania uczestników. Nasza współpraca przebiega pomyślnie ''

 

Dyplomowany ratownik medyczny przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie,specjalista zdrowia publicznego, certyfikowany instruktor Pierwszej Pomocy Emergency First Response, kursantka ALS Provider Polskiej Rady Resuscytacjii oraz przyszły lekarz.

 

Jest ratownikiem i instruktorem pierwszej pomocy z ponad 7 letnim doświadczeniem, właścicielem firmy Med-Learn kursy pierwszej pomocy oraz autorem innowacyjnych projektów szkoleniowych.

 

Prywatnie pasjonat chirurgii ogólnej i podróży. Miłośniczka dobrej książki i serialu Grey's Anatomy.

 

 

 

         Mateusz Gowin

 

Mateusz Gowin - pierwsza pomoc

Opinia o trenerze :

   ,,Ma w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii, swoim uśmiechem zaraża absolutnie każdego. Jest profesjonalny w tym co robi, błyskawicznie nawiązuje relacje i MOTYWUJE!

Wiedza którą  przekazuje  jest bardzo praktyczna i pożyteczna.''

Dyplomowany ratownik medyczny przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie, specjalista zdrowia publicznego, ratownik w zespołach wyjazdowych, instruktor kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zawodowy żołnierz, ratownik pokładowy na śmigłowcu '' W-3'' w służbie SAR w Świdwinie, specjalista w zarządzaniu Ruchem Lotniczym.

 

Prywatnie uwielbia podróże, czasem lubi też pościgać się na torze wyścigowym.

 

 

 

    Mariusz Byzdra

 

Mariusz Byzdra - pierwsza pomoc

Opinia o trenerze :

   ,,Specjalista w swojej dziedzinie. Podaje praktyczne zagadnienia, które  popiera konkretnymi sytuacjami. Ciekawie prowadzi zajęcia, ma duże poczucie humoru, zapewnia uczestnikom komfortową atmosferę i łatwą przyswajalność wiedzy ''

Dyplomowany ratownik medyczny przez Medyczne Studium Zawodowe w Lublinie, specjalista zdrowia publicznego, instruktor pierwszej pomocy PCK. Doświadczenie praktyczne zdobył pracując przez wiele lat na stanowisku ratownik medyczny SOR oraz NZOZ, zespołach wyjazdowych, zabezpieczeniach imprez masowych np. Przystanek Woodstock. Ukończone kursy z zakresu ALS ( Advance Life Support ), medycyny pola walki i zadań członka służby informacyjnej.

 

Prywatnie intsresuje się historią i medycyną pola walki.